Календар на настани Печати Email help
Flat View
Види по година
Месечен преглед
Види по месец
Weekly View
Види по недела
Daily View
Види Денес
Search
Барај
ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА 28 АПРИЛ - СВЕТСКИ ДЕН ЗА БЕЗБЕДНОСТ И ЗДРАВЈЕ ПРИ РАБОТА Преземете како iCal фајл
Понеделник, 28 Април 2014, 11:00 - 14:00

Одбележување на 28 април - Светски ден за безбедност и здравје при работа. Тема на овогодинешното одбележување е „Безбедност и здравје при работа, при употребата на хемиски супстанци".

Локација : Холдеј Ин
Контакт : Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Назад

Календар на настани

Последен месец Април 2014 Следен месец
П В С Ч П С Н
week 14 1 2 3 4 5 6
week 15 7 8 9 10 11 12 13
week 16 14 15 16 17 18 19 20
week 17 21 22 23 24 25 26 27
week 18 28 29 30

МЗЗПР - Најава

Настани

МАКЕДОНСКО ЗДРУЖЕНИЕ ЗА ЗАШТИТА ПРИ РАБОТА

ул. Востаничка бр.2, 1000 Скопје, Македонија
поштенска адреса: поштенски фах 908
tel./fax: +389 (0)2 / 2774 868

www.mzzpr.org.mk | kontakt@mzzpr.org.mk